DIECEZJA WŁOCŁAWSKA -KURIA DIECEZJALNA WŁOCŁAWSKA

DIECEZJA WŁOCŁAWSKA -KURIA DIECEZJALNA WŁOCŁAWSKA


Przesłanie Ojca Świętego Franciszka przed ŚDM Kraków 2016

2016-07-26

31. Światowy Dzień Młodzieży, który wzywa mnie na spotkanie młodych ludzi z całego świata zaproszonych do Krakowa, daje mi także radosną okazję spotkania umiłowanego narodu polskiego - powiedział Franciszek w specjalnym wideoprzesłaniu wystosowanym przed Światowymi Dniami Młodzieży.


ŚDM: dzień w parafiach zakończył „Dni w Diecezji”

2016-07-25

Pielgrzymi, którzy przybyli do diecezji włocławskiej na Światowe Dni Młodzieży, spędzili wczoraj (24 lipca) ostatni dzień przewidziany w programie „Dni w Diecezji”. Niedziela była dniem spotkania w rodzinach, które przez ostatnie dni gościły młodych z całego świata. Oprócz wspólnego obiadu i Mszy św. w parafii zorganizowano dla pielgrzymów wiele atrakcji.


Sieradz: minister Witold Waszczykowski spotkał się z koreańską młodzieżą biorącą udział w „Dniach w Diecezji”

2016-07-25

„Niech ten czas pobytu w Polsce będzie czasem modlitwy i zabawy” – życzył młodzieży z Korei Południowej minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski. W niedzielny wieczór 24 lipca, na zaproszenie ks. prał. Mariana Bronikowskiego wziął on udział w Sieradzu w pikniku zorganizowanym w ramach parafialnego dnia podczas „Dni w Diecezji”. Blisko stuosobowa grupa z wyspy Cheju wybrała diecezję włocławską i miasto Sieradz jako miejsce przeżycia przygotowań do ŚDM Kraków 2016.


ŚDM – dziś do Krakowa wyjedzie pierwszy pociąg specjalny

2016-07-24

Już dziś wieczorem, ze stacji Konin odjedzie pierwszy pociąg z młodzieżą udającą się na cały tydzień do Krakowa na spotkanie z Ojcem Świętym Franciszkiem w ramach XXXI Światowych Dni Młodzieży. Jutro odjedzie młodzież ze stacji Włocławek.


ŚDM - prezentacja kultury krajów grup biorących udział w "Dniach w Diecezji"

2016-07-24

23 lipca w Licheniu młodzież świata przybyła na "Dni w Diecezji" do diecezji włocławskiej, by przygotować sie do spotkania z Ojcem Świętym Franciszkiem podczas ŚDM Kraków 2016, zaprezentowała swoją rodzimą kulturę przez śpiew i taniec.


______ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY______

______________FACEBOOK______________

______________FACEBOOK______________
 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011  CMS   Odwiedzin: 9255859 -GOŚCI ONLINE: 50

projektowanie stron www