33 dni ze św. Józefem (zaproszenie)

10 lutego 2021 r.

33 dni ze św. Józefem (zaproszenie)

Misjonarzy Świętej Rodziny zapraszają na 33-dniowe rekolekcje online: „Ze św. Józefem do Pana Jezusa” (w dniach od 15 lutego do 18 marca br.), przygotowujące do oddania się Jezusowi przez wstawiennictwo Opiekuna Najświętszej Rodziny”.  Oddanie to nastąpi podczas Mszy Świętej, w Uroczystość św. Józefa, 19 marca.

Program rekolekcji jest bardzo prosty. Codziennie o godz. 20.30 będzie miała miejsce półgodzinna transmisja live na Facebooku (facebook.com/rekolekcjeJozef33) oraz możliwość odtworzenia na YouTube codziennego spotkania (o godz. 22.00).

Każdego dnia o 20.30 będzie prezentowana medytacja w oparciu o List Apostolski papieża Franciszka o św. Józefie „Patris Corde”, komentarz do jednego w wezwań Litanii do św. Józefa oraz modlitwa słowami tej Litanii.

Ks. Adam Bajorski MSF, oficjał prowincjała ds. duszpasterstwa rodzin