Bazylika katedralna: Msza św. w liturgiczne wspomnienie bł. kard. Wyszyńskiego (zaproszenie)

21 maja 2022 r., ks. AT

W najbliższą sobotę, 28 maja, przypada pierwsze liturgiczne wspomnienie bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Tego dnia, o godzinie 9.00, we włocławskiej katedrze, sprawowana będzie uroczysta Msza św. której przewodniczyć będzie i homilię wygłosi ks. dr Ireneusz Świątek, rektor WSD im. bł. kard. Stefana Wyszyńskiego we Włocławku.

Do wspólnej modlitwy zaproszeni są księża, siostry zakonne oraz instytucje i wspólnoty, którym patronuje bł. kard. Wyszyński, jak również wszyscy pragnący podziękować Bogu za osobę i dzieło Błogosławionego Prymasa Tysiąclecia.