Licheń: Akademia Dobrej Nowiny (zaproszenie)

5 września 2019 r.

Licheń: Akademia Dobrej Nowiny (zaproszenie)

Bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie warsztatowe w ramach Akademii Dobrej Nowiny, które odbędzie się w najbliższy wtorek, 10 września, w Sanktuarium Maryjnym w Licheniu Starym.

Spotkanie poprowadzi pani red. Katarzyna Kolska, dziennikarka, od 2008 r. związana z miesięcznikiem „W drodze”, która opowie o swoich doświadczeniach pracy w mediach katolickich  (temat przewodni: Jak mówić i pisać o Kościele).

Początek spotkania o godz. 10.00 w sali konferencyjnej domu Pielgrzyma ARKA w Licheniu Starym.

W trakcie spotkania przewidziany jest czas na dyskusję oraz dzielenie się swoimi doświadczeniami w pracy z ludźmi Kościoła.
Planowany czas zakończenia spotkania - godz. 14.00.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o potwierdzenie swojej obecności do dnia 9 września, pod numer telefonu 605 843 635 lub mailowo  press@lichen.pl.

Robert Adamczyk
Biuro Prasowe Sanktuarium Maryjnego