Ministranci z dekanatu tuliszkowskiego reprezentowali diecezję na Ogólnopolskim Konkursie Biblijnym

18 maja 2019 r.

W dniach 17-18 maja, ministranci z dekanatu tuliszkowskiego (Piotr Drewniacki z parafii św. Wita w Tuliszkowie oraz Dawid Olejniczak z parafii św. Doroty w Grochowach), wraz z opiekunami: ks. kan. Radosławem Cyrułowskim i ks. Piotrem Sowałą, reprezentowali diecezję włocławską na XXVI Ogólnopolskim Konkursie Biblijnym dla Lektorów i Ministrantów w Wyższym Seminarium Duchownym w Paradyżu (diecezja zielonogórsko- gorzowska).

Pierwszego dnia odbywała się część pisemna konkursu, natomiast drugiego - część ustna. Dawid Olejniczak zajął 9 miejsce w Polsce (w kategorii ministrantów starszych), natomiast Piotr Drewniacki (w młodszej grupie wiekowej) - miejsce 8.

Ministrantom i ich opiekunom gratulujemy!