Msza św. dziękczynna za posługę ks. bp. Wiesława Meringa w Diecezji Włocławskiej (zapowiedź)

5 grudnia 2020 r.

W środę 9 grudnia o godz. 11, w Bazylice Katedralnej we Włocławku zostanie odprawiona uroczysta Msza święta dziękczynna za posługę Księdza Biskupa Wiesława Meringa w Diecezji Włocławskiej oraz z racji 75 urodzin.

Do wzięcia udziału w liturgii zaproszeni są księża, zwłaszcza księża dziekani, przedstawiciele Kapituł, instytucji i urzędów diecezjalnych, siostry zakonne i wierni świeccy.

W związku z koniecznością zachowania limitów w świątyni, nie mogących uczestniczyć w Mszy św. zachęcamy do modlitewnej łączności. Udającym się do katedry przypominamy o przestrzegania norm sanitarnych.