Oferta edukacyjna Studium Teologii w Koninie na rok akademicki 2019/2020

5 września 2019 r.

Oferta edukacyjna Studium Teologii w Koninie na rok akademicki 2019/2020

Studium Teologii w Koninie (zamiejscowy oddział Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie „Collegium Joanneum”) dziękując Bogu za 25 lat posługi dla dobra diecezji włocławskiej, z radością pragnie przedstawić ofertę edukacyjną na nowy rok akademicki:

• Teologia (6-letnie studia magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym)
  • Teologia Podyplomowa dla Nauczycieli (2-letnie)
  • Studium Życia Małżeńsko-Rodzinnego (2 –letnie)
  • Studium Duchowości Chrześcijańskiej (1,5 semestru)
  • Etyka Podyplomowa dla Nauczycieli (2-letnie)

Kościół potrzebuje dziś, jak nigdy dotąd, odważnych wiernych świeckich, którzy będą dzielić się świadectwem wiary w parafii, w szkole, w rodzinie, w pracy i w lokalnych środowiskach. Nie będą jednak mogli tego skutecznie czynić bez wiedzy teologicznej, filozoficznej, pedagogicznej i psychologicznej! Dlatego nasz Papieski Wydział Teologiczny w Koninie, jako uczelnia z tradycją, która już od 25 lat kształci zastępy katechetów, doradców życia rodzinnego, liderów wspólnot i wszystkich, którzy angażują się w posługę na rzecz parafii. Od trzech lat, po reorganizacji, oferta edukacyjna stale poszerzana jest o nowe kierunki, które z jednej strony wychodzą naprzeciw oczekiwaniom kandydatów, a z drugiej są odpowiedzią Kościoła na wyzwania współczesności. Ciesząc się z corocznie wzrastającej liczby studentów, serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną prawdziwie wzrastać, do zainteresowania się ofertą edukacyjną!

Termin rekrutacji: od początku czerwca do końca września 2019r.
Więcej informacji: www.pwtkonin.pl
Tel. 518-014-611