Spotkanie Biskupa Włocławskiego z młodzieżą udającą się na ŚDM do Panamy (zapowiedź)

28 września 2018 r.

W sobotę, 29 września, o godz. 10.00 w Domu Biskupim we Włocławku odbędzie się spotkanie z ks. biskupem Wiesławem Meringiem delegacji diecezjalnej wylatującej w styczniu na Światowe Dni Młodzieży do Panamy. Będzie to okazja do omówienia stanu przygotowań i wzajemnego zapoznania się.

Tego samego dnia wieczorem grupa młodzieży reprezentująca diecezję włocławską weźmie udział w archidiecezjalnych uroczystościach ku czci św. Stanisława Kostki we Wrześni w ramach akcji „Z Kujaw do Panamy”, skupiającej pięć diecezji leżących na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, które będą promowały województwo w czasie ŚDM w Panamie.

ks. Przemysław Pilarski
diecezjalny duszpasterz młodzieży