„STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary” (zapowiedź i zaproszenie)

10 września 2018 r.

„STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary” (zapowiedź i zaproszenie)

6 października 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie odbędą się jednodniowe rekolekcje dla młodzieży z całej Polski „STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary”, które organizuje Fundacja SMS Z NIEBA (www.smsznieba.pl)

Idea spotkania skupiona jest wokół rozpoczynającego się w październiku Synodu Biskupów w Rzymie nt. „Młodzież, wiara i rozeznanie powołania”.

Widzimy żywe zainteresowanie wydarzeniem przez księży proboszczów, księży wikariuszy, siostry zakonne, katechetów oraz wiernych świeckich. Rozprowadzone zostało już 11 tys. biletów. I można je nabywać przez zewnętrzną firmę eBilet (w symbolicznej cenie 12 zł - podobnie jak na Lednicy), która obsługuje wydarzenie: www.eBilet.pl oraz stacjonarnie w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Zachęcamy księży, siostry zakonne, katechetów i młodych zaangażowanych we wspólnotę Kościoła do podjęcia wysiłku organizacji grup pielgrzymkowych na to wydarzenie (można połączyć wyjazd z wizytą w stolicy w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości).
Rekolekcje te organizowane są za aprobatą Władz Kościelnych.

W załączniku przesyłamy ulotkę, plakat oraz podstawowe informacje, które można wykorzystać. Więcej informacji na stronie www.stadionmlodych.eu

Już dziś pragniemy także zaprosić wszystkich księży do posługi Sakramentem Pokuty i Pojednania podczas rekolekcji. Zgłaszać się można na: spowiedz@stadionmlodych.pl

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Z Chrystusowym pozdrowieniem
ks. Rafał Jarosiewicz