Turniej piłki halowej dekanatu kowalskiego

26 listopada 2022 r., ks. SSz

Turniej piłki halowej dekanatu kowalskiego

W piątek 25 listopada w hali sportowej w Baruchowie odbył się turniej halowy ministrantów dekanatu kowalskiego w piłkę nożną w którym wzięły udział trzy parafie: Kłotno, Czerniewice i Kowal.

Młodzi piłkarze przyjechali ze swoimi duszpasterzami: ks. kan. Ryszardem Pospieszyńskim, ks. Tomaszem Królem i ks. Sebastianem Szkopem.

Po rozegraniu wszystkich meczy zwycięzcami zostali: kategoria ministrant klas I-V zwyciężyła parafia Kłotno;  w kategorii lektor młodszy – się ministranci parafii Kłotno. Na drugim miejscu znaleźli się ministranci z Czerniewic, a na trzecim Kowal.

Jeśli chodzi o kategorie lektor starszy – zwycięzcami zostali ministranci parafii Kowal, natomiast drugie miejsce zajęli ministranci parafii Kłotno.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na Turniej Rejonowy.