Włocławek: koncert ewangelizacyjny „niemaGOtu”

16 grudnia 2018 r., ks. Sławomir Deręgowski

Włocławek: koncert ewangelizacyjny „niemaGOtu”

W III niedzielę Adwentu (16 grudnia), gdy liturgia Kościoła każe nam spoglądać w niebo z tęsknotą i radością - w parafii p.w. św. Stanisława BM we Włocławku, odbył się adwentowy koncert ewangelizacyjny z udziałem  zespołem „niemaGotu” z Krakowa. Zespół ten animował śpiew na ŚDM 2016 i ciągle wiedzie prym na ogólnopolskiej scenie muzyki chrześcijańskiej.

Pod patronatem i dzięki wsparciu biskupa włocławskiego Wiesława Meringa, Diecezjalnego Studium Organistowskiego i parafii  – młodzież z całego rejony włocławskiego: od Lipna przez Włocławek, Radziejów po  Piotrków Kuj., modliła się o Ducha Świętego i Jego Dary na czas Uroczystości Wcielenia Bożego Syna.

Zespół swoim śpiewem, modlitwą uwielbienia i słowami Pisma porwał rozmodlonych słuchaczy w kierunku nieba - w przenośni i dosłownie.

Niech będzie Bóg uwielbiony w tym wyjątkowym, adwentowym czuwaniu. MARANA THA! Przybądź Panie Jezu!