Włocławek: wspomnienie i modlitwa w 14. rocznicę śmierci Jana Pawła II

3 kwietnia 2019 r., ks. SD

Włocławek: wspomnienie i modlitwa w 14. rocznicę śmierci Jana Pawła II

Wtorkowy wieczór, 2 kwietnia, także w bieżącym roku zgromadził wiernych na modlitwie przy tablicy zainstalowanej na katedrze, a upamiętniającej pobyt Jana Pawła II we Włocławku.

Przedstawiciele duchowieństwa (m.in. ks. prał. Wojciech Frątczak, ks. prał. Józef Nowak, ks. prał. Sławomir Deręgowski), wspólnoty klubów motocyklowych ATH (Rycerzy Świątyni Jerozolimskiej) i Włocławskiej Wspólnoty Motocyklowej oraz zwykli mieszkańcy biskupiego miasta, zatrzymali się na chwilę modlitwy, aby przez wstawiennictwo Świętego Papieża, prosić o Boże błogosławieństwo, pokój i miłość w rodzinach, wspólnotach i całej Ojczyźnie. Nie zabrakło też wspomnień Ojcu Świętym oraz świadectw osobistego spotkania z papieżem Polakiem.