Włocławek: zakończenie sezonu motocyklowego

21 października 2019 r., ks. SD

Włocławek: zakończenie sezonu motocyklowego

Niedzielne, świąteczne i pogodne południe 20 października stało znakomitą okazją do modlitwy i wspólnego spotkania zmotoryzowanych pasjonatów dwóch kółek.

Ponad 300 maszyn zatrzymało się na parkingu przy kościele św. Stanisława BM we Włocławku, aby podziękować za udany, szczęśliwy sezon motocyklowy i modlić się  za ofiary wypadków drogowych w rejonie włocławskim.

Inicjatorami i organizatorami wydarzenia Motofinisz 2019 byłą stanisławowa parafia i włocławski motoklub Rycerzy Świątyni Jerozolimskiej ATH.

Motocykliści z Poznania, Łodzi, Torunia, Inowrocławia, Dobrzynia, Żnina, Sieradza, Lipna, Brześcia, Płocka, Kutna i Włocławka przez kilka chwil ucieszyli się spotkaniem - po Mszy św. - przy grillu i kremie z dyni. Wymarzona pogoda nie pozwoliła tego czasu przeciągać w nieskończoność. Stalowe rumaki z hukiem wyjechały jeszcze na niedzielne, familijne spacery.