Wrząca Wielka. Nawigacja w rodzinie (zaproszenie)

23 listopada 2018 r.

Wrząca Wielka. Nawigacja w rodzinie (zaproszenie)

Spotkanie multimedialne dla małżonków, rodziców i narzeczonych we Wrzącej Wielkiej.

Życiu małżeńskiemu i rodzinnemu nieustannie trzeba nadawać kierunek, trzymać stery, korygować kurs, a nade wszystko znać cel podróży i wiedzieć, która droga jest to niego najwłaściwsza.

Te warsztaty to propozycja dla małżonków, narzeczonych. Osią warsztatów jest film, zrealizowany z udziałem znanych autorytetów z różnych dziedzin życia rodzinnego.

Uczestnicy warsztatów pracują na podstawie wyświetlanych konferencji oraz posługując się indywidualnym arkuszem ćwiczeń. Jest to świetna możliwość przyjrzenia się sobie i swojej rodzinie.

Miejsce wydarzenia: parafia św. Jakuba Ap. we Wrzącej Wielkiej, Wrząca Wielka 114, Sala Biesiadna.

Termin: niedziela, 25 listopada 2018 r., godz. 16.00

Więcej informacji: ks. Marcin Sadownik (tel. 507 034 693) oraz https://kibicujrodzinie.pl/nawigacja-w-rodzinie/