Zmarł ks. Paweł Kacprzak – proboszcz parafii Zakrzewo

14 grudnia 2017 r.

Zmarł ks. Paweł Kacprzak – proboszcz parafii Zakrzewo

W dniu 13 grudnia br. w szpitalu we Włocławku, po ciężkiej chorobie, w wieku 64 lat zmarł ks. Paweł Kacprzak. W kapłaństwie przeżył 38 lat. Od 1997 roku pełnił funkcję proboszcza parafii Zakrzewo.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek 19 grudnia br. Mszą św. żałobną sprawowaną w kościele parafialnym w Zakrzewie o godz. 13. Liturgii, będącej głównym nabożeństwem pożegnania Zmarłego w Diecezji Włocławskiej, w której śp. ks. Paweł przez 38 lat służył jako kapłan, przewodniczyć będzie ks. bp Stanisław Gębicki.

Następnego dnia, 20 grudnia br. w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu o godz. 13 zostanie odprawiona Msza św. pogrzebowa, po której zmarły kapłan zostanie pochowany w grobowcu rodzinnym na Cmentarzu Tynieckim.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie…