DIECEZJA WŁOCŁAWSKA -KURIA DIECEZJALNA WŁOCŁAWSKA

DIECEZJA WŁOCŁAWSKA -KURIA DIECEZJALNA WŁOCŁAWSKA


 XXVI Olimpiada Teologii Katolickiej

Hasło tegorocznej XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej to: ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II - WYCHOWAWCA MŁODYCH POKOLEŃ. Komitetem Organizacyjnym XXVI OTK jest Wydział Nauki Katolickiej Kurii Diecezjalnej Łowickiej.

Cele główne Olimpiady: zainteresowanie uczniów wiedzą religijną; rozszerzanie współdziałania nauczycieli religii w kształceniu młodzieży uzdolnionej; kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania i rozszerzania wiedzy religijnej; stworzenie młodzieży możliwości szlachetnego współzawodnictwa w rozwijaniu swoich uzdolnień, a nauczycielom – warunków twórczej pracy z młodzieżą.

etap szkolny – przeprowadzony w szkołach w dniu 17 listopada 2015 r.
etap diecezjalny - przeprowadzony w diecezji w dniu 13 stycznia 2016 r. w parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kole o godz. 10:00.
etap ogólnopolski – przeprowadzony w Łowiczu w dniach 31  marca – 2 kwietnia 2016 r.

Drodzy Państwo, od tego roku zmienia się praktyka zgłaszania szkół do udziału w OTK. Szkoła chcąca wziąć udział w konkursie musi zgłosić się przez wypełnienie formularza elektronicznego. Zgłoszenie udziału szkoły odbywa się tylko drogą elektroniczną.

Zgłoszenia można dokonać w następujący sposób:
a. klikamy w link: http://goo.gl/forms/WlR83bSNRP
b. wypełniamy wymagane pola formularza
c. po wypełnieniu klikamy na dole formularza w ikonkę „Prześlij”
d. po przejściu tych kroków pojawi się informacja, że zgłoszenie zostało wysłane, co oznacza, że zostało przeprowadzone pomyślnie.

Wszystkich nauczycieli religii uczących w szkołach ponadgimnazjalnych w naszej diecezji, proszę o zachcenie swoich uczniów do wzięcia udziału w OTK.  Zgłoszenia Szkół chcących wziąć udział w OTK, proszę przesyłać do końca września br
  
 INFORMACJE DOTYCZĄCE XXVI OLIMPIADY TEOLOGII KATOLICKIEJ
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011  CMS   Odwiedzin: 7247750 -GOŚCI ONLINE: 23

projektowanie stron www