DIECEZJA WŁOCŁAWSKA -KURIA DIECEZJALNA WŁOCŁAWSKA

DIECEZJA WŁOCŁAWSKA -KURIA DIECEZJALNA WŁOCŁAWSKA


Włocławek: koncert „UWIELBIENIE” (zaproszenie)

2017-06-12

Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej Włocławskiej, Województwo Kujawsko-Pomorskie, Urząd Miasta Włocławek, Starostwo Powiatowe we Włocławku, Fundacja „ANWIL” dla Włocławka oraz Fundacja PZU, mają zaszczyt zaprosić na kolejny już koncert „UWIELBIENIE”, który odbędzie się w Uroczystość Boże Ciała, 15 czerwca 2017 roku, w Parku im. H. Sienkiewicza we Włocławku, o godzinie 20:00. Wstęp na koncert jest wolny.


Grodziec: uroczystości jubileuszowe w miejscu urodzin śp. abp. Bronisława Dąbrowskiego (zapowiedź)

2017-06-10

W niedzielę 11 czerwca w Grodźcu, w powiecie konińskim, odbędą się uroczystości związane ze 100-leciem urodzin abp. Bronisława Dąbrowskiego, sekretarza generalnego Episkopatu w czasach komunizmu, bliskiego współpracownika kard. Stefana Wyszyńskiego oraz kard. Józefa Glempa. Mszy św. będzie przewodniczył biskup włocławski Wiesław Mering, a homilię wygłosi sekretarz generalny Konferencji Episkopatu Polski bp Artur G. Miziński.


Marsz dla życia i rodziny (zapowiedź)

2017-06-09

W czerwcu br. będą miały miejsce w naszej diecezji trzy Marsze dla życia i rodziny. Marsze dla Życia i Rodziny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego. Imprezę wyróżnia jej afirmatywny charakter, ponieważ Marsze to przede wszystkim święto rodzin, stanowiące okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny. To również sposobność, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości. 


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2011  CMS   Odwiedzin: 13214954 -GOŚCI ONLINE: 71

projektowanie stron www