Świnice Warckie: Diecezjalna Pielgrzymka Dzieci Pierwszokomunijnych (zaproszenie)

2017-06-01

Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej Włocławskiej oraz proboszcz parafii Świnice Warckie, ks. Janusz Kowalski, serdecznie zapraszają w dniu 8 czerwca br. grupy tegorocznych dzieci pierwszokomunijnych wraz z opiekunami do Sanktuarium Urodzin i Chrztu św. s. Faustyny na Diecezjalną Pielgrzymkę Dzieci Pierwszokomunijnych.

Regionalna Konferencja Alpha (zaproszenie)

2017-05-31

Obecny rok upływa nam pod hasłem „Idźcie i głoście” kierując naszą uwagę na ewangelizację. Jak realizować to zadanie? Jak dotrzeć z Ewangelią do współczesnego człowieka? Wielu z nas zapewne zadaje sobie to pytanie. Wierzę, że Alpha może być bardzo pomocnym narzędziem w realizacji tego zadania.