Lednicka majówka w Tuliszkowie (zaproszenie)
2017-04-26

"XXI Spotkanie Młodych nad Lednicą już blisko! Tymczasem chcąc wypełnić tegoroczne hasło roku duszpasterskiego „Idźcie i głoście” Wspólnoty Ruchu Lednickiego z Grajewa i Gdańska pragną wyruszyć na krańce świata, aby przybliżyć Wam entuzjazm wiary, którym żyjemy na co dzień. Jeżeli nie wiesz jeszcze jak spędzisz majówkę, to mamy dla Ciebie propozycje!”

Zapraszamy do Tuliszkowa już 1 maja na godz. 18.00. Rozpoczniemy Mszą św. w kościele parafialnym, a następnie przejdziemy do auli bł. ks. Edwarda Grzymały.

W programie: spotkanie dotyczące treści tegorocznej Lednicy, lednickie tańce, opowieść o tym czym jest Lednica i jak ja stworzyć w swojej parafii, podczas spotkań będzie można nabyć symbole lednickie, oraz książki autorstwa ojca Jana Góry.

Więcej informacji i zgłoszenia: ks. Marcin Sadownik, tel.: 507 034 693

Zobacz inne aktualności z grupy KOMUNIKATY