„Przedsionek Lednica” w Kole (zaproszenie)
2017-05-02

Duszpasterze kolskich parafii serdecznie zapraszają w dniu 6 maja br. na godz. 15.00 do wzięcia udziału w PRZEDSIONKU LEDNICA, który odbędzie się w Auli Domu Parafialnego parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Kole.

W tym czasie spotkajmy się z Bogiem, drugim człowiekiem, z sobą, „wstańmy z kanapy” i usłyszmy wezwanie „idź i kochaj”. By to zrozumieć, trzeba nam jak najlepiej przygotować się do XXI Spotkania Młodych na Lednicy.

Podczas wspólnego spotkania:
- przybliżymy sobie sens i sedno Spotkań Młodych przy najstarszej chrzcielnicy Polski na Lednicy

- przypomnimy postać inicjatora i założyciela spotkań lednickich o. Jana Góry OP, który gościł w Kole w 2015 roku
- doświadczymy świadectw uczestników tych spotkań
- będziemy się uczyć i wielbić Boga tańcami lednickimi

Dajmy się ponieść przesłaniu, które zaszczepiał nam o. Jan: „Ludzie Ewangelii nieście daleko imię Chrystusa. Amen.” Nie może nikogo zabraknąć! Zabierzcie bliskich, kolegów, koleżanki i znajomych. Już dziś czujmy się wszyscy zaproszeni!

Więcej informacji:
ks. Piotr Paweł Stanny tel.: 518 014 830
Duszpasterz Młodzieży dekanatu kolskiego

Zobacz inne aktualności z grupy KOMUNIKATY