Sieradz: Msza św. o uzdrowienie (zaproszenie)
2012-11-05

SIERADZ: MSZA ŚWIĘTA z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała której przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi o. Józef Witko OFM z Krakowa

13 LISTOPADA 2012 roku o godz. 18,00 w kościele parafialnym Najświętszego Serca Jezusowego w SIERADZU zostanie odprawiona MSZA ŚWIĘTA z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała której przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi o. Józef Witko OFM z Krakowa.
Wszystkich zainteresowanych tą formą modlitwy serdecznie zapraszamy.
Józef Witko OFM – franciszkanin, kaznodzieja i uczestnik ruchu charyzmatycznego, od kilkunastu lat odprawia Msze św. w intencji chorych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe. Każdego roku uczestniczy w nich kilkadziesiąt tysięcy osób. Autor kilku książek w tym „Uzdrawiającej mocy Ducha Św.”, „Jezusie Synu Dawida ulituj się nade mną” i „Pan jest z Tobą, dzielny wojowniku”.

Zobacz inne aktualności z grupy KOMUNIKATY