Orszak Trzech Króli w Tuliszkowie
2017-01-09

Bardzo wielu uczestników (około tysiąca osób) zgromadził piąty już Orszak Trzech Króli w Tuliszkowie. Wydarzenie to wpisało się w tradycję parafii i wiejsko-miejskiej gminy Tuliszków i cieszy się coraz to większym zainteresowaniem. Po Mszy świętej, którą sprawował ks. prał. Stanisław Nowak – proboszcz parafii, za gwiazdą i flagami Orszaku, pod przewodnictwem Trzech Króli, wszyscy wyruszyli w kierunku hali widowiskowo-sportowej. Monarchów ze Wschodu reprezentowali: Andrzej Szymczak i Bartosz Łodożyński – radni miasta Tuliszków oraz ks. Rafał Marczewski – wikariusz parafii.

Zobacz inne aktualności z grupy GALERIA