Msza św. z kościoła św. Barbary w Turku w TV Polonia
2012-05-07

6 maja 2012 r. w kościele parafialnym św. Barbary w Turku TVP Polonia przeprowadziła bezpośrednią transmisję z uroczystej Mszy świętej o godz. 13.00. Eucharystii przewodniczył biskup włocławski Wiesław Alojzy Mering. Homilię wygłosił ks. bp Wiesław Mering, który przypomniał słowa skierowane przed kilku dniami przez papieża Benedykta XVI do Polaków: „Pozostańcie wierni Bogu, Chrystusowi, Kościołowi i Ewangelii”.

Zobacz inne aktualności z grupy GALERIA