Dobry Wieczór dla Włocławka
2017-05-25

W ostatnich dwóch latach została we Włocławku podjęta inicjatywa Mszy św. i adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji Włocławka i jego ewangelizacji, która pod koniec zeszłego roku decyzją części proboszczów włocławskich i liderów lokalnych wspólnot została przekształcona w tzw. „Dobry Wieczór dla Włocławka!”. Spotkania odbywają się w poszczególnych parafiach miasta biskupiego. Stanowią one niejako duchowy korzeń inicjatyw podejmowanych w tym obszarze przez lokalne wspólnoty i parafie zgodnie z zasadą prymatu łaski obowiązującą w każdej aktywności chrześcijańskiej.

Organizatorzy gorąco zapraszają wszystkich mieszkańców Włocławka do uczestnictwa! Zaproszenie to jest w szczególny sposób kierowane do wspólnot włocławskich i osób niezrzeszonych, którym zależy na szerzeniu Królestwa Bożego w mieście biskupim.

Forum Ewangelizacji Diecezji Włocławskiej