Ministrancka wycieczka do Zakopanego i nie tylko

3 lipca 2021 r., źródło: www.swjozef.eu

Ministrancka wycieczka do Zakopanego i nie tylko

W dniach 28.06 - 2.07. br. grupa ministrantów z włocławskiego sanktuarium św. Józefa i parafii Wniebowzięcia NMP w Lipnie wraz z opiekunami - ks. Bogusławem Laskowskim, ks. Damianem Bułakowskim (z parafii św. Józefa) oraz Paniami: Marzeną i Joanną wzięli udział w kilkudniowym wypoczynku w Tatrach.

Dzięki pięknej pogodzie wszyscy uczestnicy mogli odkryć piękno polskich gór, które zdobywali w czasie codziennych wędrówek. Przy tym wszystkim nie zabrakło zwiedzania najbardziej znanych miejsc w Zakopanem, Krakowie i okolicy. Każdego dnia by przybliżyć swoją więź z Bogiem - księża odprawiali Msze Święte - nawet na łonie natury, co było wspaniałym doświadczeniem ukazania, tego, że Pan Bóg jest wszechobecny i wszędzie można go uwielbiać i można liczyć na Jego opiekę.

Organizatorzy zaplanowali dla uczestników wiele ciekawych atrakcji, takich jak spływ pontonem po Dunajcu, zjazd zjeżdżalnią grawitacyjną na Gubałówce, przejście przez Jaskinię Mroźną, zwiedzanie Krupówkek w Zakopanem, wspólny grill, a także wiele gier i zabaw w ośrodku, w którym przebywali.

Zapraszamy do odwiedzenia fotogalerii z wyprawy: https://swjozef.eu/galeria-zdjec/rok-2021/ministranci-w-zakopanem.html