„Narodzenie Miłości” we włocławskiej farze

10 stycznia 2022 r., tekst: ks. ŁM, foto: MK

„Narodzenie Miłości” we włocławskiej farze

W niedzielę Chrztu Pańskiego we włocławskiej farze odbył się wyjątkowy koncert kolęd. Były to jasełka – musical pt. „Narodzenie Miłości” przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Osięcinach, wraz z Akademią Wokalu działającą przy współpracy z Parafią Rzymskokatolicką p.w. Opieki Matki Bożej w Osięcinach.

Świątynia wypełniona była wielką rzeszą wiernych zarówno z Włocławka jak i z okolicy. Uroku wydarzeniu dodawał świąteczny wystrój Kościoła, a także atmosfera, którą wywołali występujący artyści.

Spotkanie podsumował ks. dr Piotr Dykowski, miejscowy proboszcz. Na początku przywołał krótką historię związaną z wystawieniem jasełek, a następnie  podziękował artystom i wszystkim przybyłym za wspólnie spędzony czas.

Zachwycona występem publiczność przez kilka minut dziękowała artystom gromkimi brawami.