Rekolekcje wielkopostne online (zapowiedź)

3 kwietnia 2020 r.

Rekolekcje wielkopostne online (zapowiedź)

Parafia Lubraniec zaprasza do uczestniczenia w rekolekcjach, które bedą transmitowane na profilu Facebook parafii oraz udostepnione na profilu Facebook diecezji.

"W tym roku nasze ćwiczenia wielkopostne odbywają się inaczej niż zawsze. Świątynie nasze opustoszały, pozostała tęsknota za Eucharystią, pasyjnymi nabożeństwami, czy tradycyjnymi rekolekcjami. Pytamy, co Pan Bóg przez to chce nam powiedzieć? Pewnie bardzo wiele. Cieszy fakt, że wielu z nas poprzez środki masowego przekazu łączy się z różnymi miejscami kultu, aby uczestniczyć w Mszy Świętej, w nabożeństwach pasyjnych, rekolekcjach. Za nami rekolekcje ogólnopolskie, diecezjalne, które były prowadzone w ostatnich dniach. Od dnia dzisiejszego tj. od piątku 3 kwietnia do Niedzieli Palmowej tj. do 5 kwietnia, zapraszam wszystkich poprzez portal społecznościowy Facebook do uczestnictwa w rekolekcjach on-line, które będą prowadzone w kościele parafialnym w Lubrańcu" - mówi ks. Tomasz Fischer, który poprowadzi rekolekcje.

Wystarczy kliknąć lub skopiować  link i połączyć się z parafialną stroną na Facebook: https://www.facebook.com/parafialubraniec/

Plan rekolekcyjnych ćwiczeń na plakacie w załączniku.

Program rekolekcji