Zmarł ks. Andrzej Działdowski, proboszcz parafii w Barłogach

31 stycznia 2023 r.

Zmarł ks. Andrzej Działdowski, proboszcz parafii w Barłogach

Dziś, 31 stycznia, po długiej i ciężkiej chorobie, zmarł w plebanii parafii św. Rocha w Barłogach ks. Andrzej Działdowski. Przeżył 55 lat (w kapłaństwie 29).

Eksporta do kościoła parafialnego w Barłogach odbędzie się w piątek 3 lutego o godz. 15.30. Po wprowadzeniu trumny do świątyni, o godz. 16.00 zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem dziekana dekanatu kłodawskiego ks. prał. Jerzego Dylewskiego.

Msza pogrzebowa i diecezjalne pożegnanie zmarłego kapłana odbędzie się w sobotę 4 lutego o godz. 10.00 w Barłogach - pierwszej parafii proboszczowskiej ks. Andrzeja, w której służył ofiarnie do ostatnich chwil życia. Mszy św. przewodniczyć będzie biskup włocławski Krzysztof Wętkowski.

Po zakończonej liturgii trumna z ciałem zmarłego kapłana zostanie przewieziona do rodzinnej parafii w Ciechocinie, gdzie po Mszy św. o godz. 14.00 zostanie on pochowany na miejscowym cmentarzu parafialnym.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie