Sieradz: urodzinowy tort papieża Franciszka

17 grudnia 2021 r., ks. Patryk Laskowski

Sieradz: urodzinowy tort papieża Franciszka

W piątek, 17 grudnia, w parafii Wszystkich  Świętych w Sieradzu dla uczestników porannej Mszy świętej roratniej, celebrowanej o godz. 6.00, została przygotowana niespodzianka: słodki poczęstunek z okazji urodzin papieża Franciszka.

Podczas Eucharystii, celebrowanej pod przewodnictwem ks. Przemysława Janiaka, modlono się w intencji Jubilata, natomiast po Mszy Świętej każdy został zaproszony do Domu Katolickiego, gdzie czekał na uczestników rorat urodzinowy tort, kawa, herbata i inne łakocie, przygotowane przez młodzież pod opieką ks. wikariusza Patryka.

Po wspólnie zaśpiewanym „sto lat” dla Ojca Świętego, każdy mógł skosztować przygotowanych słodkości. To wszystko sprawiło, że sieradzcy parafianie radośnie rozpoczęli drugą część Adwentu, bezpośrednio przygotowującego do świąt Narodzenia Pańskiego.