Sympozjum Naukowe w Kazimierzu Biskupim (zapowiedź)


25 lutego 2019 r.

Sympozjum Naukowe w Kazimierzu Biskupim (zapowiedź)

Wydział Teologiczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wyższe Seminarium Duchowne Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny wraz z Papieskim Wydziałem Teologicznym w Warszawie i Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Włocławskiej zapraszają do wzięcia udziału w XIX Ogólnopolskim Sympozjum Teologicznym pt.: RODZINA – WYCHOWANIE – SENS.
 
Sympozjum naukowe odbędzie się 27 i 28 lutego 2019 roku w Kazimierzu Biskupim w Gminnym Ośrodku Kultury przy Placu Wolności 2.
 
Zbliżające się sympozjum naukowe poświęcone problematyce rodziny i wychowania jest próbą wyjścia naprzeciw aktualnym zagadnieniom dotyczącym pastoralnej posługi Kościoła wobec małżeństw i rodzin. Inspiracją do pogłębionej refleksji jest pytanie o sens rzeczywistości, która będzie przedmiotem tegorocznej refleksji.
Głęboki namysł zaproszonych specjalistów, reprezentujących różne ośrodki i dyscypliny naukowe, daje nadzieję na ciekawe końcowe rozwiązania. Kazimierskie sympozjum, po raz kolejny, stwarza okazję do wymiany myśli oraz podjęcia nowych inicjatyw na rzecz małżeństwa i rodziny.
 
Zapisy: http://sympozjum.kazimierzklasztor.pl

Pliki do pobrania
Baner
Plakat
Program