Wyjazd na beatyfikację sł. B. ks. Rapacza (informacja)

17 kwietnia 2024 r.

Wyjazd na beatyfikację sł. B. ks. Rapacza (informacja)

Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej informuje, że 15 czerwca br. w Krakowie  odbędzie się beatyfikacja sługi Bożego ks. Michała Rapacza, męczennika czasów komunizmu. Diecezjanie włocławscy, którzy chcieliby wziąć udział w tym wydarzeniu są proszeni o zgłoszenie drogą mailową do wydziału duszpasterskiego w celu rezerwacji biletu wstępu dyrektor@duszpasterski-wloclawek.pl. Biuro przygotowań do beatyfikacji po otrzymaniu wypełnionego formularza z poszczególnych diecezji, wyśle w stosownym czasie, na wskazany w nim adres, szczegółowe informacje, w tym karty wstępu a także identyfikatory dla kapłanów do koncelebry.

Informujemy, że Rycerze Kolumba przy parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki organizują dwudniowy wyjazd na wspomnianą beatyfikację (14-15 czerwca).

Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem telefonu: 793- 936-020.