Leżajsk: kierownicy włocławskich grup pielgrzymkowych uczestniczą w rekolekcjach

19 kwietnia 2023 r., ks. PP

W oczekiwaniu na rozpoczęcie nawiedzenia Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej w diecezji włocławskiej, z myślą o tegorocznych pieszych pielgrzymkach, kierownicy włocławskich grup pielgrzymkowych, trwają na modlitewnym skupieniu podczas rekolekcji w Leżajsku.

W tegorocznych rekolekcjach z diecezji włocławskiej uczestniczą: ks. Karol Łazik – diecezjalny duszpasterz pielgrzymek, ks. prał. Sławomir Kasprzak – ojciec duchowny grupy sieradzkiej, ks. Przemysław Pankowski – kierownik grupy włocławskiej, ks. Kamil Jakubowski – kierownik grupy konińskiej, ks. Łukasz Dzikiewicz – ojciec duchowny grupy turkowskiej, oraz pielgrzymi ks. Mariusz Butkiewicz i ks. Mariusz Staszak.

Podczas skupienia, uczestnicy zwiedzali m. in. Sanktuarium św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym oraz miejsce przetrzymywania bł. kard. Stefana Wyszyńskiego w Komańczy.

Księża, przez wstawiennictwo Matki Bożej Pocieszenia, obejmują modlitewną pamięcią wszystkich pątników i przyjaciół pielgrzymek.