WIZYTATORZY

DEKANALNI WIZYTATORZY NAUKI RELIGII

(na okres: do 31.08.2024)

• Dekanat włocławski I - Ks. dr Jacek Buta, Wydział Katechetyczny (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat włocławski II - Ks. mgr Zbigniew Jałoszyński, parafia Smólnik (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat aleksandrowski - Ks. dr Marcin Idzikowski, Wydział Katechetyczny (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat bądkowski - Ks. mgr Krzysztof Gąsiorowski, parafia Piotrków Kujawski (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat brzeski - Ks. mgr lic. Krzysztof Kujawa, parafia Śmiłowice (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat chodecki - Ks. mgr lic. Leszek Buczkowski, parafia Kłóbka (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat czernikowski - Ks. Zbigniew Kwiatkowski, parafia Mazowsze (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat dobrski - Ks. mgr Roman Kowszewicz, parafia Kowale Pańskie (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat izbicki - Ks. mgr Waldemar Pasierowski, parafia Błenna (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat kłodawski -  Ks. mgr Robet Nawrocki, parafia Dierżawy (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat kolski  - Ks. mgr lic. Marcin Sadownik, parafia Wrząca Wielka (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat kościelecki - Ks. mgr Aleksander Rybczyński, parafia Kościelec (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat koniński I - Ks. mgr Waldemar Szafrański, parafia Żychlin (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat koniński II - Ks. dr Zbigniew Cabański, parafia NMP Królowej Polski w Koninie (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat koniński III - Ks. mgr Przemysław Warmiński, parafia św. Wojciecha w Konienie (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat kowalski - Ks. mgr Andrzej Mazur, parafia Grabkowo (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat lipnowski - Ks. mgr Jacek Kopczyński, parafia Brzeźno k. Lipna (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat lubicki -  Ks. dr Jacek Buta Wydział Katechetyczny (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat lubraniecki - Ks. mgr lic. Tadeusz Szczepaniak, parafia Orle (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat nieszawski -  Ks. mgr lic. Janusz Stanowski, parafia Odolion (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat piotrkowski - Ks. mgr Andrzej Aniszczyk, parafia Witowo (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat radziejowski - Ks. mgr Karol Kaczewiak, parafia Sędzin (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat sieradzki I - Ks. mgr Rafał Zatorski, parafia Chojne (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat sieradzki II - Ks. mgr Marek Wiśniewski, parafia Wierzchy (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat sompoleński - Ks. mgr Zbigniew Barcz, parafia Racięcice (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat szadkowski - Ks. Sylweriusz Antczak, parafia Małyń (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat szpetalski - Ks. dr Marcin Idzikowski, Wydział Katechetyczny (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat Ślesiński - Ks. mgr Leszek Rybka, parafia Ślesin (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat tuliszkowski - Ks. mgr lic. Karol Zając, parafia Grodziec (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat turecki - proszę o kotakt z Wydziałem Katechetycznym
  • Dekanat uniejowski - Ks. mgr Dariusz Ziemniak, parafia Spycimierz (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat warcki - Ks. mgr Andrzej Ziemieśkiewicz, parafia Uniejów (Przedszkola i Szkoły)
  • Dekanat zduńskowolski - Ks. mgr lic. Piotr Czopiński, parafia pw. św. Wojciecha w Sieradzu - Męka (Przedszkola i Szkoły)