Wakacje u Pani Kujaw

24 lipca 2019 r.

Wakacje u Pani Kujaw

Wakacje to dobry czas, aby zacieśnić relację z Panem Bogiem. Grupa młodzieży z parafii św. Wita w Tuliszkowie przebywa na Oazie Ruchu Światło Życie (III stopień Nowej Drogi) w Ostrowąsie pod opieką ks. Rafała Marczewskiego. Dziewczęta i chłopcy wspólnie modlą się, rozważają Słowo Boże i poznają liturgię u stóp Matki Bożej Ostrowąskiej Pani Kujaw. Uczestników Oazy odwiedzili specjalni goście z Argentyny wraz z ks. Józefem Przybyszem. Dokładnie trzy lata temu brali oni udział w Dniach w Diecezji, które były wstępem do obchodów Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Podczas spotkania młodzież polska i argentyńska wspólnie uwielbiała Pana Boga śpiewem i tańcem, tak jak przed trzema laty nad Wisłą.