Wakacyjna wyprawa z Charłupi Małej

2 sierpnia 2019 r.

Wakacyjna wyprawa z Charłupi Małej

W dniach od 29 lipca do 2 sierpnia ponad 50 osobowa grupa parafian z Sanktuarium w Charłupi Małej uczestniczyła w wycieczce o charakterze rekolekcyjno-rekreacyjnym do Zakopanego. Organizatorem tej wyprawy było stowarzyszenie „Carpediem po Charłupsku".

Po dotarciu na miejsce, grupa 54 osobowa zakwaterowała się w miejscowości Ząb obok Zakopanego.

Drugiego dnia uczestniczy wyprawy udali się na Słowację, gdzie odwiedzili  Zamek Oravski, wąwóz Janosikowe Diery w paśmie górskim Mała Fatra oraz Terchowa.

Następnego dnia miało miejsce zwiedzanie Doliny Kościeliskiej.

W czwartek, 1 sierpnia, to dzień spędzony w stolicy Austrii.

W ostatnim dniu wycieczkowiczów czekała na jazda po torze saneczkowym na Gubałówce oraz wizyta w Sanktuarium w Ludźmierzu.

Wspaniałe przeżycia, także tym duchowa dały siły do dalszej pracy tej fizycznej i duchowej.