Włocławek: spotkanie dla młodzieży „Dotknij Jezusa – znowu”

12 marca 2022 r., ks. AZ

Włocławek: spotkanie dla młodzieży „Dotknij Jezusa – znowu”

W piątkowy wieczór, 11 marca, w kościele św. Jana Chrzciciela we Włocławku, miało miejsce kolejne już spotkanie młodzieży z Włocławka pod hasłem: „Dotknij Jezusa – znowu”.

Po wspólnej modlitwie śpiewu, rozważany był tekst Ewangelii z dnia; następnie ks. Adam Zieliński wygłosił kilka słów komentarza, dzieląc się tym co Boże słowo mówi do niego konkretnie dzisiaj.

W dalszej części miało miejsce wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa uwielbienia, którą poprowadziła młodzież z parafii św. Józefa. W szczególny sposób zanoszono prośby o dar nowych i świętych powołań kapłańskich.

Kontynuacją spotkania była wspólna agapa i gry integracyjne w ZSK im. ks. Jana Długosza we Włocławku.

Kolejne spotkanie z cyklu: „Dotknij Jezusa – znowu” będzie miało miejsce w piątek, 8 kwietnia, o 19.30 do kościoła św. Jana we Włocławku. Już dziś wszystkich zapraszamy.