Włocławek: dekanalny etap ministranckiego turnieju o Puchar Biskupa Włocławskiego

12 listopada 2022 r., źródło: facebook/parafia św. Józefa we Włocławku

12 listopada ministranci dekanatu włocławskiego II brali udział w I Ministranckim Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Biskupa Włocławskiego.

Ministranci zmagali się w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii ministrant młodszy najlepszymi okazali się:

I miejsce - Maciej Szaradowski z parafii Wniebowzięcia NMP;
II miejsce - Kajetan Osipiak z parafii św. Józefa;
III miejsce - Szymon Grabowski z parafii św. Józefa.

W kategorii ministrant starszy najlepszymi byli:

I miejsce - Miłosz Balcerowski z parafii NMP Królowej Polski
II miejsce - Remigiusz Morawski z parafii NMP Królowej Polski
III miejsce - Michał Nagadowski z parafii św. Józefa

Zwycięzcy otrzymali nagrody z rąk ks. Bogusława Laskowskiego, dekanalnego duszpasterza LSO.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Najlepszym życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Wszystkich uczestników do turnieju przygotowali: ks. Piotr Sowała, ks. Kamil Chabasiński oraz ks. Przemysław Pankowski.

Organizatorzy dziękują ks. prał. dr. Jackowi Kędzierskiemu za możliwość przeprowadzenia rozgrywek w Zespole Szkół katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku.